Без категорії|

РІШЕННЯ № 1589

Від  13 листопада 2019 року

Про оголошення конкурсу

для надання послуг з оцінки майна комунальної власності

Керуючись Положенням про конкурсний відбір суб’єктів  господарювання для надання послуг з окремих видів  господарської  діяльності, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради

вирішив:

1.1.Оголосити конкурс на визначення суб’єкта господарювання з оцінки майна комунальної власності для, а саме:

земельна ділянка площею 0,2000 га (кадастровий номер 4610166300:05:004:1577) цільове призначення для  будівництва та обслуговування кафе по вул.Курортна в смт. Брюховичі ,яка перебуває в оренді Габалевича Богдана Васильовича.

Об’єкт оцінки:

1.2.Оголосити конкурс на визначення суб’єкта господарювання з оцінки майна комунальної власності для, а саме:

земельна ділянка площею 0,0100 га (кадастровий номер 4610166300:03:003:0030) цільове призначення для  будівництва магазину по вул.В.Івасюка в смт. Брюховичі ,яка перебуває в оренді Желізко Дмитра Тарасовича.

Об’єкт оцінки:

2.Перелік документів, які подаються на розгляд комісії;

– заява про участь у конкурсі за встановленою формою;

– копії установчого документа учасника конкурсу (для юридичних осіб) і виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, належним чином завірені й скріплені печаткою;

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки й підписання звіту про оцінку майна, належним чином завірені та скріплені печаткою;

– копію сертифіката суб’єкта оціночної діяльності належним чином завірену та скріплену печаткою;

– інформацію про учасника конкурсу, а саме: досвід роботи не менше 5 років, досвід оцінки майна комунальної чи державної власності, наявність письмових позитивних відгуків, досвід оцінки майна комунальної власності територіальної громади смт.Брюховичі м.Львова та інші відомості подані учасниками, пропозиції щодо умов та терміну виконання робіт;

– згода на обробку персональних даних.

– інші пропозиції щодо умов та виконання робіт подані учасником конкурсу.

Останній день подачі документів 27.11.2019 року до 15:00;

3.Оголошення про конкурс розмістити на офіційному сайті Брюховицької селищної ради.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на селищного голову.

Селищний голова        В.Доманський