Інформуємо, що починаючи від 1 липня 2020 року Брюховицька селищна рада передала управління мережами вуличного освітлення у селищі керуючій компанії ТОВ «Незалежна енергосервісна компанія».

Це означає, що при виникненні будь-якої проблеми стосовно вуличного освітлення, Ви телефонуєте у диспетчерську компанії:  +38-032-288-01-93 та +38-096-524-91-94 – диспетчеру повідомляється місце (адреса поломки), а також Ваші контактні дані (у випадку необхідності уточнення локації та для можливості виконавців (електриків) повідомити Вас про усунення поломки).

default

Всі аварійні та планові ремонтні роботи виконуються згідно графіків, лінії функціонують без серйозних поломок, проводиться постійний моніторинг роботи електромереж та регулярні профілактичні огляди ліній електропередачі. Стан мереж контролюється в нічний час за допомогою запрограмованих квадрокоптерів, що з висоти пташиного польоту стежать за освітленістю вулиць.

Зазначимо, що Брюховицька селищна рада одна з перших в Україні серед органів місцевого самоврядування, хто передав обслуговування однієї із сфер комунального господарства селища професійній компанії. Співпраця відбувається на основі укладеного договору та фінансується із селищного бюджету.

Облаштування вуличного освітлення  у селищі – це один із напрямків, роботі над яким приділяється найбільше уваги, разом із ремонтом доріг, будівництвом водопроводу та каналізації, підтримці освітніх та культурних заходів.