На вул. Незалежності України триває завершальний етап будівництва мультифункційного майданчика для занять ігровими видами спорту. Проект передбачає встановлення покриття, огорожі та освітлення. Основні роботи будуть виконані до кінця травня.

Проте, на цьому спорудження майданчика не завершується.

«Після консультацій з підрядником, з селищним головою було вирішено вдосконалити первинний проект для максимального комфорту відвідувачів та облаштувати біля майданчику громадський простір  – з трибунами, лавками та смітниками. Зараз розробляється документація на продовження робіт», – повідомив заступник голови Львівської ОДА, депутат Львівської обласної ради Іван Собко.

Кошторисна вартість проекту складає 2 357 000 грн. Перший внесок на початок робіт в розмірі 924 250 грн. отримано на підставі субвенції з державного бюджету. Продовження фінансування робіт здійснюється із бюджету селища. Підрядник – товариство з обмеженою відповідальністю “Торгово-промислова компанія “Будспорт”.

«Це вже другий мультифункційний спортивний майданчик у Брюховичах. Перший, в районі вулиць Житня – Пшенична, відкрили минулого року. Тоді перший внесок на початок будівництво ми отримали від області (Львівської обласної ради – прим. ред.). Йдемо тим самим шляхом – втілюємо в життя первинний проект, і тоді додаємо деталі, які дозволяють зробити майданчик максимально зручним. Кошти з селищного бюджету уже виділені, тож завершення усіх робіт планується вже цього літа», – прокоментував селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Нагадаємо, що спортивний майданчик на перетині вулиць Житньої та Пшеничної у смт. Брюховичі відкрився у липні 2019 р. Цього року майданчик доукомплектовано сидячими місцями для гравців та тренерів, а також комплексом тренажерів.

Спортивний майданчик на вул. Житня – Пшенична у смт. Брюховичі, квітень 2020 р.