Святковий концерт у Народному домі смт. Брюховичі розпочався із хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять загиблих героїв за волю України.

З вітальним словом до гостей та учасників концерту звернулися о. Ярослав Ощудляк (настоятель церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці) та о. Петро Салагуб (настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці). Священослужителі подякували просвітянам за активну роботу, згадали часи, коли Просвіта у Брюховичах була закрита довгі роки, й зазначили, що зараз діти мають можливість відвідувати безліч гуртків та розвивати свої таланти безпосередньо у рідному селищі.

Директор Просвіти Марта Бей, о. Ярослав Ощудляк, о. Петро Салагуб

Привітав просвітян зі святом і селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

«Насамперед хочу подякувати  директору Народного дому «Просвіта» Марті Бей, фанату своєї справи, яка дійсно віддає дуже багато свого часу, здоров’я, любові, знань, щоби цей Народний дім працював в такому ритмі, з такою динамікою! І стільки хороших викладачів, гуртків, стільки сімейного затишку, який є у Народному домі, – я впевнений, що у Львові такого як у Брюховичах немає!», – сказав у своєму виступі Володимир Доманський.

Селищний голова смт. Брюховичі Володимир Доманський

Директор Народного дому смт. Брюховичі Марта Бей привітала учасників та гостей концерту зі святом, а працівникам Просвіти, о. Ярославу та о. Петру, селищному голові вручено подяки за співпрацю та вагомий внесок у роботу Просвіти.

Марта Бей з колективом Народного дому смт. Брюховичі

Опісля вихованці брюховицьких гуртків виконали низку вокальних та танцювальних номерів, а глядачі мали можливість взяти участь у розіграші.
Усі учасники концерту отримали від адміністрації Народного дому у подарунок блокнот, ручку та наліпку з логотипом брюховицької Просвіти.

Після завершення концерту на подвір’ї Просвіти усіх відвідувачів пригощали справжнім козацьким кулішем з м’ясом, а у холі Просвіти дітки могли прийняти участь у майстер-класі з ліплення скульптур від арт-студії “Гарбузик”, яка діє при дитячій бібліотеці у Брюховичах.