Без категорії|

Селищний голова смт. Брюховичі Володимир Доманський звернувся до мешканців селища із зверненням стосовно завершення у скорому часі повноважень Брюховицької селищної ради та діючої каденції депутатів.

Про це брюховицький селищний голова повідомив на своїй публічній Фейсбук-сторінці:

Шановні брюхівчани! Важливе оголошення!

Ми боролися за створення Брюховицької ОТГ до кінця. І зараз триває новий етап у цій боротьбі – розгляд позову Брюховицької селищної ради до Львівської ОДА відбудеться 24 жовтня (№380/5102/20 – номер справи, кому цікаво), а позову до Кабміну – 16 листопада (№ 640/143331/20. Попри це, вже 25 жовтня відбудуться вибори до місцевих рад. І ми,
Брюховицька Селищна Рада, у складі апарату, виконавчого комітету та депутатського корпусу, готові працювати до останнього дня – допоки голова Львівської ОТГ не вступить на посаду або ж поки не буде відповідного розпорядження ради Львівської ОТГ.

Тому, хочу вам нагадати, що якщо у вас ще залишалися невирішені справи, узгодження/виготовлення/отримання документів, встигніть зробити це, поки Брюховицька селищна рада ще має свої повноваження, оскільки найближчим часом усі документи потрібно буде подавати через ЦНАП або ж безпосередньо у Львові “, – написав Володимир Доманський.