У Брюховичах розпочалося будівництво водопроводу на п’ятьох вулицях: Ясна, Фруктова, Бічна Фруктова, Заповідна та Виноградна.

Підрядник: ТОВ «Інвестиційна компанія «Укрбудсервіс».

Термін виконання робіт: до 31 грудня 2020 р.

Вартість робіт:

• Проект будівництва водопроводу на вул. Ясна, Фруктова та Бічна Фруктова фінансується Львівською обласною радою: вул. Ясна – 4 275 000 грн., вул. Фруктова, Бічна Фруктова – 2 755 000 грн.
  • Проект будівництва водопроводу на вул. Виноградна та Заповідна реалізується на умовах співфінансування:  Брюховицькою селищною радою в сумі 1 500 000 грн., Львівською обласною радою в сумі 300 000 грн.

«Брюховицькою селищною радою з 2016 по 2020 рр. проведено роботи щодо забезпечення питною водою центральних вулиць нашого селища. За цей короткий період  70% населення мають можливість підключитися до центрального водогону. Це важлива ділянка роботи, бо у дуже багатьох районах  Брюхович зникла вода у криницях і питання проведення води стало просто терміновим. Я дякую усім, хто долучився до даного процесу, зокрема, депутату Львівської обласної ради, заступнику голови Львівської обласної державної адміністрації Івану Собку, який сприяв залученню коштів у селище, платникам податків до бюджету Брюхович, які вчасно їх сплачували, адже основна частина фінансування будівництва водопроводів проводиться за кошти селища.

Дякую за професійну підтримку та контроль за проведенням робіт депутату Брюховицької селищної ради Андрію Дроздовському. Тільки завдяки спільній узгодженій командній роботі маємо чудовий результат», – прокоментував початок робіт селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Окрім того, минулого року водопровід збудовано на п’ятнадцяти вулицях, зокрема, на вул. Бурденка, Шкільна, Дитяча, Гайова, Широка, Малинова, Бічна Арктична, Житня, Пшенична, Макаренка, Мальвова, Волошкова, Над Ставом, Садова.

Шановні мешканці! Також нагадуємо, що  у селищі триває капітальний ремонт вул. Під Осовою, у зв’язку з чим можливі обмеження у проїзді та пересуванні вулицею.

Фото: Google Search