Сьогодні, на черговій сесії Львівської обласної ради виділено 1 млн. 480 тис. грн. на будівництво водопроводу по вул. Макаренка у Брюховичах.

вул. Макаренка у Брюховичах

З ініціативою про необхідність будівництва водопроводу до Львівської облради звернулися заступник голови Львівської облдержадміністрації, депутат Львівської облради Іван Собко та селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Іван Собко та Володимир Доманський

“Спільними зусиллями робимо наше селище європейським!”, – прокоментував рішення облради Іван Собко.

“Будівництво водопроводів та прокладання каналізацій у селищі ми розпочали ще у 2016-му році. Ці роботи тривають і досі. Повторюся, що за три роки мешканці близько 100 вулиць у Брюховичах почали отримувати центральну воду. Каналізування ще частини вулиць у селищі плануємо включати в роботи, що будуть фінансуватися із селищного бюджету на 2020-ий рік. Дотації від облради – це направду велика підтримка для нас”, – розповів селищний голова Володимир Доманський.

Роботи розпочнуться вже цього року.