Новини|

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри продовжує свою діяльність в умовах карантину.

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри, 2019 р. Фото: Ірина Чорна

З 17-го березня у Телеграмі запустили власний канал Музею, де публікуються дописи з тегом #архівиДзиндри і навіть меми про мистецво Михайла Дзиндри.

Поки що у каналі три дописи.

“Всім привіт з музею Дзиндри!
Хоч завдяки лісовому повітрю ми ще дихаємо на повні груди, від сьогодні через карантин ми вимушені призупинити роботу музею.
Вже з 3 квітня сподіваємось повернутись до звичного режиму роботи з відкритими дверима, екскурсіями та гарною погодою. А поки ми і ви удома, ми переходимо в режим онлайн інформування. Кeep calm, stay at home, and discover our museum!”,
– зазначили куратори Музею у першому дописі.

Приєднатися до Телеграм-каналу можна за посиланням – натисніть тут.

Соцмережі Музею:

Фото з Телеграм-каналу Музею

Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри у Брюховичах відкрито у 2005 р. Тут експонується понад 800 творів модерного мистецтва, серед яких кольоровані скульптури вільної форми, пластичних асоціацій, об’ємні абстракції та рельєфи. Більшу частину свого життя Михайло Дзиндра (1920 – 2006) працював у США. Маючи 71 рік, скульптор повернувся в Україну з мрією заснувати тут щось таке, чого не було досі, а саме музей модерного мистецтва.

“Я повернувся в Україну, тому що відчував свій борг перед нею, я ж тут народжений з діда-прадіда. Я тішусь, що щастя мав і так багато зробив”, – казав Михайло Дзиндра про свою ідею відкрити в Україні музей сучасного мистецтва.

Музей розташований у смт. Брюховичі за адресою – вул. Музейна, 16. Контактний телефон – +380977173982. Завідувач Музею – Аніта Немет.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь