Централізована бібліотечна система
для дорослих м. Львова Бібліотека-філія №28

Запрошуємо Вас до Бібліотеки!

Бібліотека для дорослих №28 була заснована в 1947 році.
Послугами нашої книгозбірні користується 2700 читачів. Бібліотечний фонд налічує понад 16 тис. примірників літератури різноманітної тематики.
Графік роботи:
Чекаємо на Вас щодня з 11.00-19.00.
Вихідний день – субота.
Останній день місяця – санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).

Наші контакти:
79491 Львів, смт. Брюховичі, вул.. Незалежності України, 31, керівник – Грева Інна Валеріївна, тел..234-68-57, е-mail: biblio28lw@gmail.com

Колектив бібліотеки:

Інна Грева, Анна Циголик, Галина Кривуля

Плине час змінюється життя і суспільство, іншим стає формат книг, але бібліотека, як і раніше залишається джерелом знань, Вашим надійним другом і помічником.
24 лютого 2012 року у нашій бібліотеці відкрився інтернет-центр, з вільним доступом до мережі інтернет. Також у бібліотеці діє дитячий гурток шахів, заснований кандидатом у майстри спорту з шахів, брюхівчанином Мирославом Лопадчаком.

Мирослав Лопадчак з учнем, 2018 р.

У грудні 2019 р. у бібліотеці проводився шаховий турнір пам’яті Мирослава Лопадчака.

Орест Підкович (Львівський шаховий клуб), Наталія Панасенко (донька Мирослава Лопадчака), Володимир Доманський (колишній селищний голова Брюхович), Андрій Матвійчук (керівник шахового гуртка) та учасники турніру


Завдяки наполегливості та активності тодішньої директорки ЦБС для дорослих м. Львова Цяпало Л.В. наша книгозбірня збагатилась трьома комп’ютерами з вільним доступом до інтернет мережі.

Дмитро Вознюк, Ігор Шипак, Людмила Цяпало, Інна Грева, 2012 р.

Comments are closed.

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь