Централізована бібліотечна система
для дорослих м. Львова Бібліотека-філія №28

Запрошуємо Вас до Бібліотеки.

Бібліотека для дорослих №28 була заснована в 1947 році.
Послугами нашої книгозбірні користується 2700 читачів. Бібліотечний фонд налічує понад 16 тис. примірників літератури різноманітної тематики.
Графік роботи:
Чекаємо на Вас щодня з 11.00-19.00.
Вихідний день – субота.
Останній день місяця – санітарний (бібліотека не обслуговує користувачів).

Наші контакти:
79491 Львів, смт. Брюховичі, вул.. Незалежності України31, тел..234-68-57, е-mail : biblio28lw@gmail.com

Колектив бібліотеки:

Плине час змінюється життя і суспільство, іншим стає формат книг, але бібліотека, як і раніше залишається джерелом знань, Вашим надійним другом і помічником.
24 лютого 2012 року у нашій бібліотеці відкрився інтернет-центр, з вільним доступом до мережі інтернет. З нагоди такої події урочисте розрізання символічної стрічки стало початком переходу бібліотеки на новий рівень обслуговування


Настоятель Свято-Введенської церкви отець Ярослав Ощудляк освятив інтернет-центр.

Завдяки наполегливості та активності директора ЦБС для дорослих м. Львова Цяпало Л.В. наша книгозбірня збагатилась трьома сучасними комп’ютерами з вільним доступом до інтернет мережі.


Особливо хочемо подякувати селищному голові Процику О.С., керуючому справами виконкому Вознюку Д.Л. та усьому депутатському корпусу за допомогу і тісну співпрацю.Також вдячні за спонсорську підтримку депутатові міської ради від партії „Удар” Гінці Ярославу Ярославовичу, голові громадської організації нашого селища „Рідні Брюховичі” Шипаку І.Б.Колектив бібліотеки дякує директору Львівської державної музичної школи №7 Ігорю Цяпало, концертмейстерам Лейлі Хмаладзе та Катерині Наймушеній і учасникам концерту за святковий настрій.

Comments are closed.

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь