Селищний голова Володимир Доманський разом з депутатами Брюховицької селищної ради проінспектували хід завершальних робіт по реалізації одночасно кількох проектів благоустрою у Брюховичах.

Зокрема, вже повністю завершено перекриття даху у Дитячій юнацько-спортивній школі № 6. Ініціатором початку ремонту став депутат Брюховицької селищної ради Олег Свірнюк.

Детальніше про цей проект можна прочитати за посиланням.

Також біля лікарні ОХМАТДИТу на вулиці Лікарській почали спорудження так званого “інклюзивного майданчику з елементами” – ігрової площі спеціально для діток з особливими потребами.

Обговорення проекту та узгодження вартості робіт почалося ще в квітні цього року. Тоді про необхідність облаштувати такий майданчик селищному голові Володимиру Доманському повідомили травматолог ортопедичного відділення ОХМАТДИТу Оксана Колодій та депутат Брюховицької селищної ради Віталій Денега. Після успішного проходження цією ідеєю конкурсу мікропроектів Львівської обласної ради та залучення коштів з бюджету селищної ради, облаштування майданчика стало можливим. Зараз готують місце для елементів майданчика, які привезуть та встановлять в кінці наступного тижня.

І вже найближчими днями завершиться облаштування паркувальних місць біля Брюховицького кладовища. Роботи виконує ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Всі реалізовані проекти – це переможці конкурсу мікропроектів від Львівської обласної ради*. Їх втілення в життя – це спільна заслуга депутатів різних рівнів – депутатів Брюховицької селищної ради, та, зокрема, селищного голови Володимира Доманськогодепутата Львівської міської ради Богдани Зубрицької та депутата Львівської обласної ради Івана Собка.

*Що таке конкурс мікропроектів Львівської обласної ради? Рішенням Львівської обласної ради № 542 від 25.10.2017 р. сесією Львівської обласної ради затверджено Програму проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області на 2017 – 2020 роки. Суть Програми: участь громадських організацій, ініціативних груп, активу громад у реалізації проектів місцевого розвитку за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам. Таким чином, якщо спеціально створена Конкурсна рада прийме подані відповідними ініціаторами проекти, на їх реалізацію виділяється субвенція з обласного бюджету. Цього року субвенції надано 1152-м проектам, з яким 8 – брюховицькі.