Новини|

Дорогі брюхівчани !

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди світлого величного християнського свята – Воскресіння Христового.

Я від усієї душі щиросердечно бажаю всім і кожному міцного здоров’я, добра, злагоди та Божого благословення. Хочеться, щоб цей день згуртував нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Хай диво Христового Воскресіння надихає Вас на добрі та праведні справи, наповнить радістю Ваші серця.

В цей важкий для нашої країни час, ми як ніколи маємо бути єдині думкою, зразкові у своїх вчинках, розсудливі у складних ситуаціях, щирі у своїх переконаннях та поблажливі до ближніх.

Прошу в Господа в це Величне християнське свято, для українців вцілому та пересічного жителя селища зокрема, здоров’я та сімейного благополуччя, злагоди та добробуту, миру та добра, терпимості та прощення.

Христос Воскрес – Воістину Воскрес.

З повагою, селищний голова Володимир Доманський

Складаємо щиру подяку спонсорам, які допомогли у придбанні Пасхальних кошиків для одиноких,малозабезпечених мешканців Брюховичів

ТзОВ: “Сервіс”, “Кантрансбуд”, “Партнер Захід”,”Кордія”, “Пролісок”, “Біля оера”,”Технопак”, “Каданс”, “Валентина”, “Аркан”, “Перлина Львова”. ФОП: Бзюба М.,Гавриляк Н., Мироненко В.І., Житловий комплекс “Хвиля”, магазин”Будова” . Водоканал Брюховичі

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь