Минулого тижня у Народному домі пройшли звітні збори учасників громадської організації “Наші Брюховичі”.

“2019 рік передував змінам в організації. З’являються нові течії в діяльності – розвиток спорту серед молоді. Організація всіляко підтримує проведення спортивних змагань у селищі: у грудні 2018-го проходить”Перший кубок Брюхович з дзюдо”, а у жовтні 2019-го – проходить вже “Другий кубок”. Крім того, у листопаді 2019-го року вперше у Брюховичах проходить відкритий Чемпіонат Львова з особливого виду бойового мистецва, створеного в Україні, – хортингу. Також команда «Наші Брюховичі» другий рік поспіль бере участь в кубку Брюхович з футболу”, – відзвітував голова організації, депутат Брюховицької селищної ради Віталій Денега.

Особливо популярним став захід “Весна у Брюховичах” – 10 субот поспіль активісти проводили суспільні роботи, закликаючи мешканців долучатися до акцій. У результаті зроблено чимало – нові велопарковки, відремонтовані дитячі майданчики, прибраний парк, висаджені дерева. Толока по вулиці Лікарській була особливою, оскільки десятки пакетів із сміттям були пересортовані та віддані на переробку як вторинна сировина.

Учасники ГО “Наші Брюховичі” на звітних зборах

Восени цього року організація активно підтримує створення окремого куреня “Пласту” у Брюховичах. У співпраці з Брюховицькою селищною радою вдалося забезпечити проходження навчання двома брюховицьками виховниками, які тепер приймають у групи дітлахів віком 8-9 років.

Зустріч з представниками львівського “Пласту” у Народному домі Брюхович, вересень 2019 р.

“Наші Брюховичі” – молодці. Це активна організація, діяльність якої є справді результативною. Я дякую учасникам за небайдужість до життя селища та за плідну співпрацю за всі роки свого існування! І вітаю із п’ятою річницею їх діяльності!”, – прокоментував селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Керівник ГО Віталій Денега та селищний голова Володимир Доманський на змаганнях з дзюдо у Брюховичах, жовтень 2019 р.
Учасники ГО Андрій Боднар та Віталій Денега з селищним головою Володимиром Доманським на місці відновлення криївки УПА на Круковій горі у Брюховичах, вересень 2019 р.

ДОВІДКА:

У 2014 р. учасники народної самооборони, що діяли у Брюховичах та були на Майдані у Києві, створили неформальне середовище під назвою «Розвиток Брюхович». В вересні 2014 року в соціальній спільноті «Вконтакті» зявляється нова спільнота, яка оповідає щоденні новини селища – «Наші Брюховичі». Пізніше спільноту переносять на “Facebook”, а до самої організації долучаються активісти, завдяки яким, власне, і існують “Наші Брюховичі” до сьогодні та кожен з яких займається окремими проектами організації, – Мар’ян та Олег Свірнюки, Роман Суворов, Арсен Олійник, Владислав Камінський, Андрій Боднар та ін.

Збори організації “Наші Брюховичі” у листопаді 2018 р.