Новини|

У неділю, 17-го листопада, на стадіоні «Прогрес» у Львові брюховицька футбольна команда «Легінь» здобула перемогу в завершальному матчі цього сезону з ФК «Лео Кераміка» (Львів/Неділиська) з рахунком 4:2.

 Таким чином, у загальній турнірній таблиці в Другій лізі з футболу Львівської області Легені зайняли третє місце.

Голова ГО “ФК “Легінь” Ігор Шипак та президент ФК «Легінь» Ігор Боберський  разом з представниками Федерації футболу Львівської області, селищним головою Володимиром Доманським та брюховицькими депутатами Євгеном Дударем та Андрієм Дроздовським провели нагородження футболістів та вручили їм кубки і медалі.

Голова ГО “ФК “Легінь” Ігор Шипак

“Вітаю усіх любителів футболу, прихильників, чисельних спонсорів та меценатів Брюховицького ФК «ЛЕГІНЬ» з закінченням цьогорічного футбольного марафону, де  доросла команда зіграла 38, а юнацька – 25 офіційних  матчів в обласному чемпіонаті  та різних турнірах! 

Щиросердечно дякую, що впродовж сезону ви були з нами та розділяли поразки і перемоги. Тішуся, що Брюховицькі Легені крок за кроком відвойовують футбольну славу нашого селища, адже наші  доросла і юнацька команди стали бронзовими призерами футбольного чемпіонату Львівської області у другій лізі! Хочу зазначити, що нами було докладено багато зусиль  впродовж декількох років та пророблена титанічна організаційна робота,  і високої оцінки заслуговує праця  Президента  нашого клубу  Ігоря Боберського, який зумів створити стійкий колектив,  здатний досягати результату. 

Велика дяка за всебічну підтримку нашої  команди генеральному спонсору Брюховицькій селищній раді,  яку очолює Володимир Доманський,  також нашому офіційному спонсору компанії  «Дюпро» і  її керівнику Юрію Дземінському.    А ми і надалі ставимо перед собою  завдання:  гідно представляти наше селище на спортивній арені області,  тішити Вас гарною грою,  популяризувати футбол та здоровий спосіб життя у наших Рідних Брюховичах“, – прокоментував завершення цьогорічного сезону Ігор Шипак.

Володимир Доманський та гравці ФК “Легінь”

«Ви сьогодні показали справжній дух команди. Дякую вам за цей брюховицький патріотизм! За те, що ви провели сьогодні просто чудовий матч! Я думаю, що ви заслуговували на вище місце, ніж третє місце. Бажаю вам всього найкращого! Дякую вам за те, що ви і здобуваєте і губите здоров’я на футбольному полі, за те, що представляєте наше селище», – подякував гравцям селищний голова Володимир Доманський.

Підтримати футболістів приїхали також представники Брюховицької селищної ради, спонсорів клубу, граючий тренер ФК “Легінь” Михайло Дячук-Ставицький та вболівальники з Брюхович.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь