14-го та 15-січня до Брюховицької селищної ради з колядою прийшли аж три вертепи.

Першими на Святого Василія, 14-го січня, колектив селищної ради вітали найменші брюхівчани – вихованці ДНЗ № 143 «Лісовий Дзвіночок» разом з вихователями Ольгою Гук та ­­­­Оксаною Борух. Маленькі колядники засіяли приймальню селищного голови пшеницею «на щастя, здоров’я і довгії літа».

Секретар Брюховицької селищної ради Олександра Ощудляк за гарну коляду вручила дітям солодкі подарунки
Колектив Брюховицької селищної ради та вихованці і вихователі “Лісового Дзвіночка”

Справжнє водіння кози, за давнім повір’ям, інсценували учні Львівської державної музичної школи № 7. Тріє царів, циганка, лікар, який лікував козу, та гучні колядки – вихованці та вчителі музичної школи разом з директором Ігорем Цяпалом завітали до селищної ради із справжнім традиційним вертепом.

Чорти з музичним супроводом, танці смерті з Іродом та коляда на сучасний манер – в новій інтерпретації показали вертеп студенти Української Академії Лідерства. З такою постановкою студенти Академії відвідали кілька міст Східної України, зокрема, Лисичанськ, Рубіжне та Харків.

Колектив Брюховицької селищної ради та селищний голова Володимир Доманський висловлюють щиру подяку організаторам вертепів! Нехай у кожному домі лунає радісна коляда! Христос Рождається! Славімо Його!