Новини|

Цього тижня, з 20-го по 26-те січня, у Брюховичах гостюватимуть студенти з Туреччини та Індонезії – учасники міжнародної студентської організації «AIESEC».

В межах освітньо-навчальної програми «Популяризуємо Україну разом» студенти подорожуватимуть Україною протягом шести тижнів та знайомитимуться із життям маленьких містечок.

У вівторок, 21-го січня, студенти зустрілися із старшокласниками СЗШ № 41 м. Львова та студентами львівського осередку Української Академії Лідерства. Зустріч у Народному домі Брюхович відкрив селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Студент із Туреччини Фарат і студенти з Індонезії Сабріна та Алфі показали присутнім презентації з інформацією про свої рідні країни та охоче відповідали на запитання. Опісля презентацію про свій осередок у Брюховичах англійською та українською мовами провели також студенти УАЛу.

Студенти УАЛ Львів

Разом з учнями СЗШ № 41 м. Львів зустріч відвідали директор школи Володимир Божейко та вчителі англійської мовиГалина Клебан, Марія Наконечна та Оксана Мамчур.

Турок Фарат каже, що про Україну багато чого знає і навіть знайомий з українцями, адже вони часто відпочивають у Туреччині. Окрім Брюхович встиг відвідати Львів, у наступні тижні планує поїхати до Києва та Одеси.

Студент з Туреччини на ім’я Фарат

19-річні Сабріна та Алфі обрали Україну за рекомендаціями своїх друзів, які раніше відвідували нашу країну. Кажуть, що їм подобається українська їжа, а ціни є дуже низькими в порівнянні з цінами в Індонезії.

Фарат родом із Стамбулу, Сабріна та Алфі – із Джакарти, столиці Індонезії.

По завершенні подорожі студенти повинні підготувати звіт про поїздку та презентувати його у своїх навчальних закладах.

За цей тиждень студенти познайомляться з визначними місцями Брюхович, візьмуть участь у круглому столі на тему збереження екології разом з учнями СЗШ № 41 м. Львова, зустрінуться з вихованцями дитячого садочку та дитячої бібліотеки, відвідають заняття з хортингу, обсерваторію та Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри.

У вівторок студенти встигли познайомитися із гравцями футбольного клубу Брюхович «Легінь» та наставниками клубу – новим головним тренером Русланом Маланієм, президентом ФК «Легінь» Ігорем Боберським та головою ГО «ФК «Легінь» Ігорем Шипаком.

Бібліотекарі Анна Циголик, Галина Ільчишин, завідувач бібліотеки Інна Грева та студенти МСО “AIESEC”
Студентка з Індонезії Сабріна
Ігор Боберський, Алфі, Сабріна, тренер Руслан Маланій, Фарат та Ігор Шипак

Про знайомство із студентами-іноземцями Ігор Шипак поширив два відео у спільності ФК “Легінь”:

https://www.facebook.com/groups/FC.Legin.Bryuhovichi/permalink/1000170990369313/

https://www.facebook.com/groups/FC.Legin.Bryuhovichi/permalink/1000169480369464/

Приймаючою стороною у даному проекті виступає Брюховицька селищна рада. Проживають студенти у реколекційному центрі «Світлиця».

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь