Громадське обговорення|

13-го листопада 2019 року відбудеться громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення   детального плану території в районі на земельну ділянку орієнтовною площею 4,0 га, що розташована за межами населеного пункту міста Львова на території Львівської міської ради за адресою: м. Львів-Брюховичі, вул. Львівська, 10.

Початок о 18.00 год. Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 30 листопада 2019 року до Департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівська ОДА поштою або як електронне звернення на скриньку: mistobud_lviv@ukr.net. Відповідальною посадовою особою за організацію розгляду пропозицій є Собко Олеся Тарасівна, головний спеціаліст Відділу містобудівної політики Управління містобудування та архітектури Департаменту архітектури та розвитку містобудування ЛОДА. Телефон для довідок: (032) 276 59 75.

ІНФОРМАЦІЯ

Департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА повідомляє: З 30 жовтня до 30 листопада триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на земельну ділянку орієнтовною площею 4,0 га, що розташована за межами населеного пункту міста Львова на території Львівської міської ради за адресою: м. Львів-Брюховичі, вул. Львівська, 10.

Підстава розроблення – розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 17.05.2019 за № 495/0/5-109. Детальний план території передбачає будівництво теплиці, влаштування полів дорощування, перенесення насосної станції та прокладання системи внутрішніх проїздів.

Розробником детального плану території є ДП ДІПМ «Містопроект» (кваліфікаційний сертифікат архітектора – серія АА № 000779 від 19.11.2012), замовником та організатором розроблення є департамент архітектури та розвитку містобудування ЛОДА. Із матеріалами детального плану – пояснювальною запискою та графічними матеріалами можна ознайомитись у департаменті архітектури та розвитку містобудування ЛОДА (Львів, вул. Винниченка, 18), каб. 114 або за посиланням.

Фото ілюстративне: КиївЦНАП