На 50-й сесії 7-го скликання, що відбулася, 6-го лютого, депутати Брюховицької селищної ради одноголосно проголосували за виділення коштів з місцевого бюджету на проведення капітального ремонту кабінету фізіотерапії Львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ (у Брюховичах на вул. Лікарській знаходяться корпуси офтальмологічного та ортопедичного відділення лікарні).

Кабінет фізіотерапії (ОХМАТДИТ, Брюховичі)

Проведення ремонту, як мікропроект, від Брюхович раніше було подано на Конкурс місцевих ініціатив Львівської міської ради 2020, проте, у перелік переможців цей мікропроект не пройшов. Тому селищним головою Брюхович Володимиром Доманським та депутатською Комісією з гуманітарних питань, питань охорони здоров’я, сім’ї, молоді та соціального захисту населення було вирішено внести питання на розгляд сесії Брюховицької селищної ради.

Ремонт включатиме:

• Заміну електропроводки, вентиляційних каналів, пожежної сигналізації та покриття підлоги
  • Купівлю нових кушеток
  • Заміну дерев’яних вікон на пластикові
  • Штукатурення стін
  • Встановлення нових дверей

На капітальний ремонт селищною радою виділено 373 000 грн.

«Це унікальна ситуація, коли проект не переміг на обласному конкурсі, але селищна рада повністю дофінансовує його реалізацію за свої кошти», – зазначив депутат Львівської обласної ради від Брюхович, заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

«Я приємно здивований, що Брюховицька селищна рада одна з небагатьох рад, яка системно скеровує фінансування на медустанови. Минулого року – інклюзивний майданчик, цього року – ремонт фізіотерапевтичного кабінету.

Ми, як область, дякуємо депутатам селищної ради та брюховицькому голові за розумне рішення та турботу про нашу медустанову. У такий складний час, час реформ, всі разом працюємо на те, щоб лікарня ОХМАТДИТ у Брюховичах була збережена і могла якісно надавати послуги маленьким пацієнтам», – прокоментував рішення Брюховицької селищної ради Іван Собко.

Нагадаємо, що на Конкурс місцевих ініціатив Львівської обласної ради 2020 від Брюхович було подано 12 мікропроектів. З них два проекти увійшли у список переможців:

1. Придбання та встановлення штучного покриття дитячо-спортивного майданчика на території подвір’я СЗШ № 41 м. Львова по вул. Незалежності України  № 27 в смт. Брюховичі  Львівської  області.
  2. Капітальний ремонт будівлі  Дитячо-юнацької спортивної школи № 6 м. Львова по вул. Бічна Паркова, 10 в смт. Брюховичі Львівської області (фасад).

Загалом по Львівській області на конкурс було прийнято 2170 мікропроектів, з яких 1111 будуть реалізовані у 2020-му році.

У Брюховичах завдяки участі у конкурсі  у 2019-му році реалізовано 9 мікропроектів, у 2018-му – 10, у 2017-му – 2.