Документи на участь у конкурсі можна подавати до 24-го лютого 2020 р. у Брюховицьку селищну раду.

Брюховицька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста першої категорії – юрисконсульта виконавчого комітету Брюховицької селищної ради.

Вимоги до учасників конкурсу:

• вища освіта відповідного професійного спрямування;
  • стаж роботи за фахом не менше 5 років;
  • знання чинного законодавства України у відповідній сфері;
  • вільне володіння державною мовою;
  • володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до селищної ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 × 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Документи приймаються до 24-го лютого 2020 р. включно за адресою: 79491, Львівська область, вул. Ясна, 1. (Брюховицька селищна рада).

Фото ілюстративне: Перша електронна газета