8-го березня у Львівському державному палаці естетичного виховання (Палац Петрушевича) за підтримки Брюховицької селищної ради відбувся звітний концерт брюховицької танцювальної дитячої студії “CONTRAST hall dance&fly”, яким вихованці та керівники студії відзначили два роки своєї творчої діяльності.

Учні студії – лауреати перших премій всеукраїнських фестивалів: «Барви дитинства», «Юні таланти України», «Злата Фест», телевізійний проект «GLOBAL TALENT», «ART DANCE» та міжнародних фестивалів : «ЗІРКА», (Болгарія, м. Обзор) та  «ЗАГРАЙФЕСТЛІТО» (Болгарія, м. Кітен). Балерина Катерина Кухар та шоумен Дмитро Коляденко – відзначили постановки за їх креативність і яскравість. Керівниками студії та тренерами на даний час є Наталія Гром’як та Аліна Либа.

Святкова програма включала 20 найкращих номерів: танцювальні та повітряні. Запрошеними гостями свята були: співак «Solovey» , танцівниця Христина Заяць та хореограф Наталія Пенкіна. Усі учні були нагороджені за свої старання та вміння медалями та кубками.

“Дякуємо усім , хто підтримує та вболіває за нас. Дякуємо нашому єдиному поки спонсору – Брюховицькій селищній раді та селищному голові Брюхович Володимиру Доманському! Також людям, які допомагали в організації : Івану Собку, Віталію Денезі, Ігорю Сопцю, Юлії Лацик. Дякуємо директору Палацу естетичного виховання молоді – Олегу Романовичу за можливість проведення такого свята на великій, професійній сцені. Надіємось , що на наступний рік бажаючих допомогти буде більше!”, – зазначила співорганізатор конуерту, одна з керівниць студії Наталія Гром’як.