Новини|

5 серпня Свята Православна Церква вшановує чудотворну ікону Почаївської Богородиці, а через неї прославляє і саму Пресвяту Діву Марію.

Цього дня, у п’ятницю 5 серпня 2011 р., на запрошення настоятеля митр. прот. Ярослава Ощудляка Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій з Архипастирським візитом відвідав Свято-Введенську парафію смт. Брюховичі Львівського благочиння, де особливо шанують чудотворний образ Почаївської Богородиці.

На храмовому подвір’ї із хлібом-сіллю та з теплими словами синівської любові як духовного батька та Архипастира Владику Димитрія зустрів викладач ЛПБА Назарій Лозинський.

Вступивши до храму, Високопреосвященний митрополит Димитрій очолив відправу святкової Божественної Літургії. Його Високопреосвященству співслужило духовенство Львівського деканату у складі: секретаря Львівського єпархіального управління митр. прот. Володимир Бачинський (храм Різдва Пресвятої Богородиці), настоятель храму ректор ЛПБА митр. прот. Ярослав Ощудляк, благочинний Львівського деканату митр. прот. Ярослав Дуда (храм Свт. Миколая Чудотворця; викладач ЛПБА), митр. прот. Володимир Хрептак (храм Свт. Миколая Чудотворця), митр. прот. Михаїл Савчак (храм Св. вмц. Параскеви-П’ятниці), прот. Віктор Феденьків (храм Всіх Українських Святих; викладач ЛПБА), ієрей Ігор Михайлів (храм Покрови Пресвятої Богородиці), ієрей Петро Політило (храм Свт. Миколая Чудотворця), ієрей Андрій Ощудляк (другий священик Свято-Введенського храму), представник духовенства Городоцького деканату митр. прот. Володимир Грех (с. Мавковичі) та викладач ЛПБА ієрей Ярослав Матюнка.

Звершивши Літургію Архипастир виголосив проповідь, у якій в аспекті історичної справедливості пояснив таке явно видиме заступництво Богородиці над нашим українським народом.

Після цього з подячним словом виступив настоятель парафії митр. прот. Ярослав Ощудляк. Він подякував Владиці Димитрію за прийняте запрошення, зазначивши, що для його парафії це вже стало доброю традицією запрошувати цього дня Архипастира для очолення Богослужіння. Разом із цим, о. Ярослав від імені усіх парафіян та від себе особисто привітав Його Високопреосвященство із двома знаменними датами — це 11 років архієрейського служіння та 1-шим роком керування Львівсько-Сокальською єпархією, які виповнились відповідно 16 липня та 1 серпня цього року.

Після подяки та привітання від настоятеля, Високопреосвященний митрополит Димитрій звершив чин водо святного молебню на храмовому подвір’ї, а опісля разом із духовенством і вірними звершив урочистий хресний хід довкола церкви.

На завершення Архипастирського візиту Високопреосвященного митрополита Димитрія до Брюховецької парафії духовенство та парафіяни стали до пам’ятного фото на паперті храму.

Детальніше можна прочитати на http://www.lviv-orthodox.net.ua

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь