Такий рейтинг щорічно з 2010-го року публікує у своєму журналі інформаційне агентство «Медіастар».

Ми раді повідомити, що у категорії «Лідер позитивних змін» четверте місце зайняв депутат Львівської обласної ради, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко.

«Професійність, виражені ділові якості та бажання допомогти. Конкурс проектів місцевого розвитку Львівщини став його дітищем та успішним проектом з регіональної взаємодії і розвитку в Україні», – так описало роботу Івана Собка інформагентство у своєму журналі.

Селищний голова Брюхович Володимир Доманський привітав свого колегу.

«Приємно, що члени команди, з якими працюємо, отримують заслужені відзнаки! Конкурс мікропроектів – це та підтримка, яка дозволяє спільними зусиллями розвивати інфраструктуру і завжди зробити більше. Такі проекти, як відновлення криївки УПА на Круковій горі, відкриття нового футбольного майданчика чи ремонт у дитячому садочку, інклюзивний майданчик – це вдалося реалізувати завдяки спільній роботі на рівні селища та області», – прокоментував нагородження селищний голова Володимир Доманський.

До слова, перше місце у категорії «Лідер позитивних змін» зайняв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Нагадуємо, що Конкурс проектів місцевих ініціатив на 2020-ий рік від Львівської обласної ради ще триває і ще є можливість зареєструвати свій проект! Всі деталі шукайте за посиланням – натисніть тут.

Іван Собко та Володимир Доманський на День Брюхович, 21 вересня 2019 р.

Брюховицька селищна рада приєднується до вітань!