На сайті Центральної виборчої комісії опублікували список депутатів Львівської міської ради, обраних на виборах до місцевих рад 25 жовтня 2020 р. Цього року до міста обиралося 64 депутати. До цього числа потрапили двоє брюхівчанок, зокрема:

• Зубрицька Богдана Іванівна, 1956 р.н., політична партія “Об’єднання “Самопоміч” (917 голосів) – директор львівського ДНЗ № 143 “Лісовий Дзвіночок”, що розташований у смт. Брюховичі, депутат Львівської міської ради попереднього скликання (2015 – 2020 рр.), депутат Брюховицької селищної ради 6-го скликання (2010-2015 рр.);
  • Пелех Олена Зіновіївна, 1968 р.н., політична партія “Європейська Солідарність” (899 голосів) – приватний нотаріус, членкиня правління відділення Нотаріальної палати України у Львівській області.
Богдана Зубрицька. Фото – Facebook
Олена Пелех. Фото – Facebook

Нагадаємо, що згідно Перспективного плану Львівської області, затвердженого Кабінетом Міністрів України 27.05.2020 р., смт. Брюховичі включено до складу Львівської об’єднаної територіальної громади.

На виборах до ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 25 жовтня 2020 р. смт. Брюховичі входили до виборчого округу № 6 – Шевченківський район м. Львова (по виборах до Львівської районної ради та до Львівської обласної ради межі та номери округів інші).

Детальніше про новообраних депутатів Львівської міської радиза посиланням на сайті ЦВК. Даних щодо результатів виборів депутатів до Львівської районної ради та до Львівської обласної ради на сайті ЦВК ще не оприлюднено.

Вітаємо Богдану Іванівну та Олену Зіновіївну з перемогою! Щиро бажаємо натхнення та плідної праці на користь громади Брюхович!

Зображення умовне (Твоє Місто).