Новини|

У Брюховичах 14-го лютого відбудеться благодійний концерт допомоги добровольцю, учаснику АТО, командиру 8-го батальйону Української добровольчої армії (УДА) під назвою “АРАТТА” Андрію Гергерту. Командиру 42 роки,  разом з дружиною вони виховують 4-х дітей.

Місяць тому в Андрія виявили рак шлунка. Для початкового етапу лікування потрібно зібрати 100 000 євро.  Для цього друзі Андрія, музиканти Юрій Маланчук, Микола Стріжик, Борислава Білоцерківська з командою «Музика заради життя» ініціювали проведення трьох благодійних концертів з метою збору необхідних коштів.

Один з ініціаторів проведення концертів, музикант Юрій Маланчук – родом з Брюхович, тому один з концертів проведуть у селищі.

15-лютого концерт також відбудеться у Центрі Довженка на Сихові, а 16-го лютого  – у Палаці Залізничників «РОКС».

Збір коштів проводитиметься через благодійні скриньки, що будуть встановлені на концертах. Присутніми будуть також члени родини Андрія Гергерта та його побратими.

Концерт у Брюховичах відбудеться:

  • Дата: наступна п’ятниця, 14.02.2020
  • Час: 19:00
  • Місце: актовий зал Львівського регіонального інституту державного управління  (вул. Сухомлинського, 16, смт. Брюховичі).

«Днями Андрію провели лапароскопію, а нещодавно комбат переніс ще одне хірургічне втручання – вшили спеціальний порт у вену біля ключиці. Лікарі зазначають, що в даному випадку, хірургічне видалення пухлини – не допоможе. Потрібна лише жорстка хіміотерапія та препарати для імунопідтримки. Лікування розпочинається у Києві і продовжиться за кордоном.

Завдяки підтримці небайдужих людей є велика надія на те, що лікування буде ефективним!

Дякуємо всім і кожному, хто відгукнувся на заклик про допомогу неймовірній людині, яка готова брати відповідальність, боронити суверенітет держави та підставити вірне плече кожному, хто цього потребує», – повідомляють організатори концертів.

Реквізити для переказу грошової допомоги  безпосередньо родині комбата можна знайти у спільноті у соцмережі «Facebook» за посиланням.

Детальніше про концерт 15-го лютого – натисніть тут.

Детальніше про концерт 16-го лютого – натисніть тут.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь