БРЮХОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Від  24 червня 2020 року                               № 95-р

Про скликання позачергової 55-ї сесії 7–го  скликання Брюховицької селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

Скликати  позачергову 55-ту  сесію  7–го  скликання  Брюховицької  селищної  ради 25 червня 2020 року о 16 год.  в приміщенні Брюховицької селищної ради.

Селищний голова В. Доманський

Порядок денний

1.Про  затвердження  розпоряджень  селищного  голови та рішень виконавчого комітету. Доп. Смолинець Л.
2.Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території смт. Брюховичі на 2021 рік. Доп.Смолинець Л.
3. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території смт. Брюховичі на 2021 рік. Доп. Смолинець Л.
4. Про встановлення ставок єдиного податку на 2021 рік для суб’єктів підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, виробництва та надання послуг на території смт. Брюховичі. Доп.Смолинець Л.
5.Про встановлення ставки туристичного збору та збору за місця паркування транспортних засобів на території смт. Брюховичі на 2021 рік. Доп. Смолинець Л.
6.Про встановлення транспортного податку на території смт. Брюховичі на 2021 рік. Доп. Смолинець Л.
7. Різне.

Зобораження умовне: Погляд