БРЮХОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Від  10 червня 2020 року                               № 86-р

Про скликання позачергової 54-ї сесії 7–го  скликання Брюховицької селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

Скликати  позачергову 54-ту  сесію  7–го  скликання  Брюховицької  селищної  ради 11 червня 2020 року о 16 год.  в приміщенні Брюховицької селищної ради.

Селищний голова В. Доманський

Порядок денний

1. Про  затвердження  звіту про  виконання  селищного  бюджету смт. Брюховичі за I квартал 2020 року. Доп. Смолинець Л.
2. Про внесення змін до селищного бюджету смт. Брюховичі на 2020 рік. Доп. Смолинець Л.
3. Про  затвердження  розпоряджень  селищного  голови та рішень виконавчого комітету. Доп. Смолинець Л.
4. Про взяття на баланс водопроводу по вулицях Бурштинова, Бічна Бурштинова, Заможня в смт. Брюховичі Львівської області.
Доп.Гірна Л.
5. Про взяття на баланс водопроводу по вулицях Мальвова, Волошкова в смт. Брюховичі Львівської області. Доп. Гірна Л.
6. Про передачу на обслуговування мережі водопроводу по вулицях Бурштинова, Бічна Бурштинова, Заможня в смт. Брюховичі Львівської області. Доп.Гірна Л.
7. Про передачу на обслуговування мережі водопроводу по вулицях Мальвова, Волошкова в смт. Брюховичі Львівської області.
Доп. Гірна Л.
8. Про передачу  матеріальних цінностей для проведення заходів згідно Програми розвитку фізичної культури та спорту в смт. Брюховичі. Доп. Гірна Л.
9. Різне.

Селищний голова В. Доманський