БРЮХОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Від  22 січня 2020 року                               № 6р

Про скликання позачергової 49-ї сесії 7–го  скликання Брюховицької селищної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»,

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

Скликати  позачергову 49-ту  сесію  7–го  скликання  Брюховицької  селищної  ради 23 січня 2020 року о 16 год.  в приміщенні Брюховицької селищної ради.

Селищний голова                                       В. Доманський

Порядок   денний

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету. Доп.Смолинець Л.
2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік. Доп.Смолинець Л.
3. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету смт. Брюховичі за 2019 рік. Доп.Смолинець Л.
4. Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у 2020 році. Доп.Смолинець Л.
5. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади смт. Брюховичі безгосподарних каналізаційних мереж та передачу їх на обслуговування ТзОВ «Водоканал Брюховичі». Доп. Гірна Л.

6. Різне.

Селищний голова                                    В. Доманський