Новини|

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


Від 26 грудня 2014 року № 129-р

Про скликання 35-ї позачергової сесії
6–го скликання Брюховицької
селищної ради


Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:

Скликати 35-У позачергову сесію 6 –го скликання Брюховицької селищної ради 29 грудня 2014 року о 17 годині в приміщенні готельного комплексу «Валентина».

Селищний голова О.Процик


Порядок денний.

1.Про утворення комунального підприємства.
Доп.Кубай Т.
2.Про результати роботи тимчасової комісії щодо з’ясування питання
будівництва житлового будинку по вул.Ясна,25 в смт.Брюховичі.
Доп.Гагалюк Б.

3.Земельні питання.
Доп. Кордюк А.,Мазурок Н.
4. Різне.

Селищний голова О.Процик


 Орієнтовний перелік питань які будуть розглянуті на засіданні 35 сесії Брюховицької селищної ради.

Про затвердження детальних планів території 
1. Детальний план території в районі вулиць Львівська-Смолиста 
2. Детальний план території в районі вулиці Пляжна в смт.Брюховичі
3. Детальний план території в районі вулиці Січових Стрільців
4. Детальний план території в районі вулиці Під Осовою
5. Детальний план території в районі вулиць Львівська-Вільхова
6. Детальний план території розміщення індивідуальної житлової забудови в районі вулиць Потічок-Вербова
7. Додаток до детального плану території кварталу в районі вулиць Арктична-Бірківська (район К-9)
8. Детальний план території в районі вулиці Львівська
9. Детальний план території розміщення дитячого спортивного майданчика на перехресті Львівська-Ясна-Крута
10.Детальний план території розміщення дитячого спортивного майданчика на куті вулиці Макаренка

Про відміну рішень Брюховицької селищної ради
Відмінити п.1.6 та п.1.7 рішення Брюховицької селищної ради № 959 від 22.07.2010р. за заявою гр. Бордун Ольги Петрівни.

Про внесення змін в рішення Брюховицької селищної ради
1. Внести зміни в п.1.19 рішення сесії Брюховицької селищної ради за № 625 від 27.12.2008р., а саме вилучити з даного пункту «Герунович Михайло Степанович, Герунович Олег Михайлович та Герунович Тарас Михайлович» в зв»язку з договором дарування ¾ часток житлового будинку переліченими вище громадянами за заявою Герунович Ярослави Михайлівни.

Про продовження терміну дії рішення Брюховицької селищної ради 
1. Продовжити термін дії пункту 1.2 рішення Брюховицької селищної ради № 307 від 25.04.2013 року на укладення договору оренди земельної ділянки гр. Грицьківу А.Я. до 01.07.2015р. за заявою землекористувача.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для створення дитячо-спортивних майданчиків в смт. Брюховичі
1.1. Дати дозвіл виконкому Брюховицької селищної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га по вул. Сухомлинського в смт. Брюховичі для створення дитячо-спортивного майданчика.
1.2. Дати дозвіл виконкому Брюховицької селищної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га в районі вул. Львівська-Ясна-Крута в смт. Брюховичі для створення дитячо-спортивного майданчика.
1.3. Дати дозвіл виконкому Брюховицької селищної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га по вул. Макаренка в смт. Брюховичі для створення дитячо-спортивного майданчика.
1.4. Дати дозвіл виконкому Брюховицької селищної ради на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0150 га по вул. Під осовою в смт. Брюховичі для створення дитячо-спортивного майданчика.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у постійне користування Брюховицькій селищній раді для створення дитячого спортивного майданчика по вул. Шкільна-Теплична в смт. Брюховичі
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,5471 га (кадастровий номер земельної ділянки 4610166300:03:003:0152) по вул. Шкільна-Теплична в смт. Брюховичі для створення дитячого спортивного майданчика з земель житлової та громадської забудови.
2. Надати в постійне користування Брюховицькій селищній раді земельну ділянку площею 0,5471 га по вул. Шкільна-Теплична для створення дитячого спортивного майданчика з земель житлової та громадської забудови.

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельних ділянок для надання в оренду для сінокосіння в смт. Брюховичі
1. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0931 га для надання в оренду по вул. Січових Стрільців в смт. Брюховичі для сінокосіння гр. Стисло Катерині Миколаївні, котра проживає: смт.Брюховичі, вул. Ряснянська, 33/2.
1.1. П.1.2 рішення сесії №421 від 24.04.2014 року відмінити у зв»язку із смертю Стисло В.С.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для створення парку ім. Б.Хмельницького в смт. Брюховичі
1. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 15,0 га в районі вул. Курортна – Незалежності України – Спортова – Широка для створення парку ім. Б.Хмельницького в смт. Брюховичі для надання у постійне користування громаді смт.Брюховичі.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості по вул. Курортна, 3 в смт. Брюховичі
1. Дати дозвіл на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2 га по вул. Курортна, 3 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування кафе для надання її в оренду.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0986 га (кадастровий номер земельної ділянки 4610166300:07:002:0058) по вул. Висока, б/н з земель, які були надані для ведення садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мельнику Мар»яну Валерійовичу, котрий проживає: Львівська обл., м.Борислав, вул. Модрицька, 24/2.
1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0450 га (кадастровий номер 4610166300:10:002:2038) по вул. Тіниста, 5-а в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель наданих для ведення особистого селянського господарства гр. Живко Віктору Богдановичу, котрий проживає: м.Львів, вул. 5-й Заозерний провулок, 2.
1.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1155 га (кадастровий номер 4610166300:08:001:1380) по вул. Вербова, 10 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель наданих для ведення особистого селянського господарства гр. Каліці Геннадію Марковичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Лисенка, 46/7.
1.4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1588 га (кадастровий номер 4610166300:08:001:1469) по вул. Вербова, 12 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель наданих для ведення особистого селянського господарства гр. Каліці Геннадію Марковичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Лисенка, 46/7.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) на території СТ «Мічурінець-2» в смт. Брюховичі
1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,0525 га (кадастровий номер 4610166300:07:002:0676) на території СТ «Мічурінець-2» в смт. Брюховичі для ведення садівництва з сільськогосподарського призначення.

Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою в смт. Брюховичі
1. Дати дозвіл на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки по вул. Озерна, 25 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд у спільну сумісну власність гр. Фтоміній Ірині Іванівні, котра проживає смт. Брюховичі, вул. Озерна, 25 та гр. Козаку Ігорю Івановичу, котрий проживає: Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, с. Димитрове, вул. Шкільна, 3.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянок в натурі (на місцевості) громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,1500 га (кадастровий номер 4610166300:07:004:0157) по вул. Січових Стрільців, 1 в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель житлової та громадської забудови гр. Кручко Марії Володимирівні, гр. Бордун Ользі Петрівні та Крук Натілії Ігорівні, котрі проживають: смт. Брюховичі, вул. Січових Стрільців, 1. 
1.2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надати у спільну сумісну власність земельну ділянку площею 0,1114 га (кадастровий номер 4610166300:01:002:0059) по вул. Малинова, 6 в смт. Брюховичі для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель житлової та громадської забудови гр. Маліновському Мар»яну Юрійовичу, гр. Шпек Галині Вікторівні та Данько Іванні-Христині Вікторівні, котрі проживають: смт. Брюховичі, вул. Малинова, 6.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт. Брюховичі
1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0561 га по вул. Вербова,16 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Жеребецькому Юліану Олексійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Вербова,16.
1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Романовій Галині Франківні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська,79.
1.3. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1229 га по вул. Пляжній в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Копитинській Марії Олексіївні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Бурштинова, 12-а.
1.4. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,15 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Франкевич Оксані Олександрівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Прилуцька, 12/2.
1.5. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,01 га по вул. В.Івасюка, 39 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування гаража гр. Статкевич Галині Євгенівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 39/4.
1.6. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0136 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Статкевич Галині Євгенівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 39/4.
1.7. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0164 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Статкевичу Вячеславу Костянтиновичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 39/4.
1.8. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0248 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гаврилець Богдану Васильовичу, котрий проживає: Львівська обл., м.Перемишляни, вул. М.Залізняка, 9.
1.9. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0345 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Скіп Мар»яну Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Широка, 11/2.
1.10. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0257 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Хотову Олександру Руслановичу, котрий проживає: м.Львів, вул. Рубчака, 14/1.
1.11. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0243 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Мартинюк Тетяні Вікторівні, котра проживає: м.Львів, вул. Г.Хоткевича, 54/56.
1.12. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0221 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Двуреченській Людмилі Іванівні, котра проживає: смт.Брюховичі, вул. В.Івасюка, 41/2.
1.13. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0169 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Пронів Андрію Івановичу, котрий проживає: смт.Брюховичі, вул. В.Івасюка, 41/8.
1.14. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,06 га по вул.Короткій в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр.Кузьмінській Оксані Богданівній, котрий проживає: смт.Брюховичі, вул.Букова,1/1.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва в смт. Брюховичі
1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,033 га по вул. Січових Стрільців, 1 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Бордун Роману Стефановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Січових Стрільців, 1.
1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2615 га по вул. Січових Стрільців, 1 в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства гр. Бордун Ользі Петрівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Січових Стрільців, 1.
1.3. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,03 га по вул. Курортна, 6-б в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Луцик Тетяні Богданівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Фруктова, 9.
1.4. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0162 га по вул. Незалежності України в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Корнєву Сергію Володимировичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 45/1.
1.5. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0558 га по вул. Незалежності України в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Корнєвій Євгенії Семенівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Незалежності України, 45/1.
1.5.1. П. 1.3 рішення сесії БСР № 625 від 27.11.2008 року та п. 1.3 рішення сесії БСР № 888 від 25.02.2010 року. 
1.6. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1082 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Романовій Галині Франківніві, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 79.
1.7. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0896 га по вул. Під Осовою в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Франкевич Оксані Олександрівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Прилуцька, 12/2.
1.8. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0351 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Жеребецькому Руслану Олексійовичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 41/4.
1.9. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0177 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Двуреченській Людмилі Іванівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 41/2.
1.10. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0157 га по вул. В.Івасюка в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Либі Юрію Ігоровичу, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Сухомлинського, 4.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0421 га (кадастровий номер 4610166300:03:002:0134) по вул. Прилуцька в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель житлової та громадської забудови гр. Петренко Віталію Григоровичу, котрий проживає: м. Львів, вул. Шевченка, 376/104.
1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0644 га (кадастровий номер 4610166300:01:001:0085) по вул. Курортна в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель житлової та громадської забудови гр. Луцик Тетяні Богданівні, котра проживає: смт. Брюховичі, вул. Бічна Фруктова, 9.
1.3. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,08 га (кадастровий номер 4610166300:08:004:0055) по вул. Львівська, 90-а в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель житлової та громадської забудови гр. Дротяку Ігорю Івановичу, котрий проживає: смт. Брюховичі, вул. Львівська, 90-а.
1.4. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0565 га (кадастровий номер 4610166300:08:002:0032) по вул.Бурденка в смт. Брюховичі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд з земель житлової та громадської забудови гр.Онисько Ірині Олександрівні, котра проживає: м.Львів, вул. Трильовського, 33/92.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва та особистого селянського господарства громадянам в смт. Брюховичі
1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0445 га (кадастровий номер 4610166300:08:002:0031) по вул. Львівська, 55-а в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель сільськогосподарського призначення гр. Галамаю Олегу Тарасовичу, котрий проживає: м.Львів, вул. П.Панча, 10/52.
1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0713 га (кадастровий номер 4610166300:08:001:0133) по вул. Бурденка, 8 в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель сільськогосподарського призначення гр. Галамаю Тарасу Григоровичу, котрий проживає: смт.Брюховичі, вул. Бурденка, 8.

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Лікарська, 25 в смт. Брюховичі ТзОВ «Брюховецький Гай».
1. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 4,4 га по вул. Лікарська, 25 в смт. Брюховичі ТзОВ «Брюховецький Гай» для надання в оренду для реконструкції нежитлових приміщень, що належать Товариству на праві власності із земель оздоровчого призначення.

Про розгляд звернень орендарів земельних ділянок на території смт. Брюховичі
1. Внести зміни в п.1 рішення №434 від 23.05.2014 року, де «2014 рік» замінити на «2015 рік» в зв»язку з зверненням ТзОВ «Колиба».

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки по вул. Львівська, 56 на території смт. Брюховичі 
1. Дати дозвіл виконкому Брюховицької селищної ради на поділ земельної ділянки площею 2,5585 га (кадастровий номер 4610166300:08:004:0021) на земельну ділянку № 1 площею 1,2 га та земельну ділянку №2 площею 1,3585 га по вул. Львівська, 56 на території смт. Брюховичі.

Про надання дозволу на довгострокове тимчасове користування лісової ділянки на території смт. Брюховичі 
1. Дати погодження надання згоди на укладення договору тимчасового довгострокового користування лісової ділянки площею 0,9 га розташованої в кварталі №41 виділ 1 Брюховицького лісництва ДП «Львівський ЛСНЦ» терміном на 49 років на території смт. Брюховичі гр. Лев Мирославі Ярославівні, котра проживає: смт. Куликів, вул. Хмельницького, 13.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь