У суботу, 30-го листопада, в Брюховичах пройде Чемпіонат Львова з хортингу* серед дітей, юнаків та юніорів.

Вхід вільний! Початок змагань об 11:00 у спортзалі Львівського регіонального інституту державного управління (вул. Сухомлинського, 16). Кількість учасників – 80-100.

Такий чемпіонат проводиться вже четвертий рік поспіль. Але Брюховичі цього року приймають конкурсантів у себе вперше.

Організатор змагань – спортивний клуб “Togen”. Змагання проводяться за підтримки Львівської міської ради, Брюховицької селищної ради та селищного голови Володимира Доманського, громадської організації “Наші Брюховичі”. Тренер і головний суддя – Володимир Роханський.

Контактний телефон – +38 (098) 361 09 33.

*Хортинг — вид спортивних єдиноборств, створений в Україні. Слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця, де розташовувалася Запорізька Січ.

Фото: Українська правда. Життя.