У понеділок, 23-го березня, у Брюховичах працюватиме бригада працівників ТОВ «Європа Консалтинг», які проводитимуть очищення приміщень кварцовими лампами.

Вранці «кварцування» проведуть у приміщенні Брюховицької селищної ради, Львівської СЗШ № 41, а також у аптеках та продуктових магазинах, що знаходяться у центрі селища. Протягом тижня очищення проводитимуть і в інших установах та закладах, які працюють у селищі під час карантину.

Для очищення повітря у приміщеннях використовуватимуться кварцові лампи з відкритим опроміненням. Процедура триває 15-20 хв. У результаті опромінення знищуються всі бактерії, віруси, грибки, які є у повітрі. Повторне очищення приміщення, в якому кожного дня перебувають люди, рекомендується проводити кожних 7-10 днів. При цьому, дверні ручки окремо обробляються спеціальними засобами.

Засіб обробки є абсолютно нешкідливим. «Кварцування» приміщень дозволяє знищити бактерії 99,9% всіх відомих та невідомих мікроорганізмів (бактерій, грибків, вірусів, дріжджів тощо).

Консультації щодо проведення «кварцування» можна отримати за телефонами +38 (096) 524 91 94 та +38 (032) 288 01 934.

Нагадуємо, що до 3-го квітня Брюховицька селищна рада працює у режимі віддаленого доступу:

• Подати та отримати документи можна у прийомні дні: понеділок (14:00 – 16:00) та четвер (09:00 – 11:00)
  • У телефонному режимі працюємо у будні дні з 09:00 до 16:30 (тел. 234 77 23)
  • Електронна пошта Брюховицької селищної ради – briukhovychi.rada@gmail.com

Фото: ТОВ “Європа Консалтинг”