Новини|

УКРАЇНА
БРЮХОВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 14 квітня 2017 року № 32-р
Про скликання 16-ї сесії
7–го скликання Брюховицької
селищної ради

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
РОЗПОРЯДЖАЮСЬ:
Скликати 16-У сесію 7–го скликання Брюховицької селищної ради 04 травня 2017 року о 16 годині в приміщенні Готельного комплексу «Валентина».

Порядок денний.

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету смт.Брюховичі за І квартал 2017 року.
  Доп. Смолинець Л.
 2. Про внесення змін до селищного бюджету смт.Брюховичі на
  2017 рік.
  Доп.Смолинець Л.
 3. Про затвердження розпорядженm селищного голови.
  Доп.Смолинець Л.
 4. Про призначення тимчасово виконуючим обов’язки директора
  Народного Дому “Просвіта”.
  Доп.Кубай Т.
 5. Про делегуванняфункційзамовникабудівництва.
  Доп.Кубай Т.
 6. Про продовження договору орендиПАТ “Ощадбанк”.
  Доп.Кубай Т.
 7. Про затвердженнязвітів про оцінку майна з метою викупу.
  Доп.Кубай Т.
 8. Про зарахування до комунальної власності мереж водопроводу по вул.Дитяча-Бурденка-Пляжна в смт.Брюховичі.
  Доп.Кубай Т.
 9. Земельні питання.
  Доп.МазурокН.,Кордюк А.
 10. Різне.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ
Про затвердження ДПТ в районі вулиці В.Івасюка,56 в смт.Брюховичі.
Про затвердження додатку № 1 з уточненням до детального плану території розміщення індивідуальної житлової забудови в районі вулиці Крукова Гора в смт.Брюховичі.
Про затвердження ДПТ в районі вулиці Ясна,20 в смт.Брюховичі.
Про затвердження ДПТ в районі вулиці Незалежності України,47 в смт.Брюховичі.
Про затвердження ДПТ в районі вулиці Бічна Курортна.
Про затвердження червоних ліній району К-9 (вул..Арктична-Бірківська) в смт.Брюховичі з присвоєнням назв вулиць.
Про внесення змін в рішення Брюховицької селищної ради
1.1. Внести зміни в п.1.4 рішення сесії Брюховицької селищної ради №892 від 25.02.2009 року, а саме викласти у новій редакції: дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0921 га по вул.Смолиста,33 для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд за заявою гр. Чанкова Олега Вікторовича.
1.2. Внести зміни в п.1.5 рішення сесії Брюховицької селищної ради № 428 від 24.04.2014 року, а саме: прізвище «Кекляк» замінити на «Хібрікова» в зв»язку із зміною прізвища через одруження за заявою гр. Хібрікової Наталії Миколаївни.
Про продовження терміну дії рішення сесії Брюховицької селищної ради

 1. Продовжити термін дії п.1.9 рішення сесії Брюховицької селищної ради №301 від 17.07.2007 року за заявою Коломієць Романа Васильовича.
  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та будівництва індивідуального гаража громадянам в смт. Брюховичі
  1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0345 га по вул. Незалежності України,47 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Назарук Лесі Євстахівни.
  1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0476 га по вул. Бічна Паркова,4 в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гудь Олені Андріївні.
  1.3. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,376 га по вул. Шкільна в смт. Брюховичі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Приходько Юрію Анатолійовичу.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва та ведення особистого селянського господарства в смт. Брюховичі
1.1. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0120 га по вул. Незалежності України,47 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Назарук Христині Володимирівні.
1.2. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0215 га по вул. Незалежності України,47 в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Назарук Лесі Євстахівні.
1.3. Дати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га по вул. Шкільна-Арктична в смт. Брюховичі для ведення садівництва гр. Почечуєвій Ельвірі Бористівні.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення в смт. Брюховичі

 1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення та змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,0415 га (кадастровий номер земельної ділянки 4610166300:03:003:0000) по вул. Тіниста з земель, які були надані для ведення садівництва в землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Гаврушко Миколі Олеговичу.
  Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва в смт. Брюховичі
  1.1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0600 га (кадастровий номер 4610166300:10:001:2199) по вул.Львівська-Смолиста в смт. Брюховичі для ведення садівництва з земель сільськогосподарського призначення гр. Соломонюку Владиславу Богдановичу.
  1.2. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати у власність земельну ділянку площею 0,0541 га (кадастровий номер 4610166300:12:001:0027) по вул.Під осовою,8-а в смт. Брюховичі для ведення особистого селянського господарства з земель сільськогосподарського призначення гр. Шульзі Івану Володимировичу.

Коментарі

Close Search Window

Ваше повідомлення надіслано

Очікуйте на відповідь