О 12:00 біля пам’ятного хреста на Круковій Горі розпочалася панахида за загиблими за волю України, і зокрема, за трьома упівцями, які загинули у криївці у Брюховичах у 1946 р. Відправляли панахиду о. Ярослав Ощудляк, о. Петро Салагуб та о. Володимир Крижанівський.

У заході взяли участь селищний голова Брюхович Володимир Доманський, депутат Брюховицької селищної ради Андрій Боднар та брюхівчанин, ініціатор створення криївки Володимир Стадник.

Хористи виконали кілька повстанських пісень, в тому числі, «Чорний ліс» (“Чорний ліс-то наша хата, а Бандера то наш тато”), «Йшли селом партизани» та ін. А юний вокаліст з естрадно-джазової студії «Solo» Матвій Патій виконав пісню «Хай живе Степан Бандера!».