У цю суботу, 1-го лютого, о 08:00, у церкві Введення в храм Пресвятої Богородиці (вул. Курортна, 6, смт. Брюховичі) відбудеться парастас роковин загибелі старшого лейтенанта Збройних Сил України, мешканця Брюхович Сергія Невеличука.

Невеличук Сергій Васильович загинув 1 лютого 2015 року під час артилерійського обстрілу терористами з БМ-21 вогневих позицій підрозділів 80-ї бригади поблизу села Передільське Луганської області. Похований на Личаківському кладовищі.

Указом Президента України від 3 травня 2015 року № 282/2015 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Фото: ulvovi.info.ua, Брюховицька селищна рада